kontaktujte nás 233 025 011

Více než 20 let dodáváme svařovací automaty a roboty.

Rozváděče, dílenský nábytek, chladící boxy,…

Svařování vnějších hran

Speciálně upravený automat ZEPIN VX, sestávající z pracovního stolu a upínací části. Podpěra s měděnou podložkou s přívodem formovacího plynu pod svar a kanálky pro vodní chlazení.

Svařované hrany jsou k podložce přitlačovány upínacími patkami. Konstrukce podložky umožňuje nasadit a svařit i skříně, opatřené technologickými ohyby na straně dveří.

Díky použité technologii jsou svary čisté, nepřevýšené a odpadá jejich broušení.

Svařování tupých spojů vrchních a spodních stěn

Zvláštní konstrukční řešení svařovacího stroje řady ZEPIN pro skříně se zahnutými lemy bočnic a vsazenou horní a spodní výplňovou deskou.

Princip upínací části jako u standardních strojů této řady, s přítlakem dvou řad patek na podložku ze speciální slitiny. Se strojem je dodávána sada měděných podložek pro jednotlivé rozměry skříní. Stroj doporučujeme osadit AVC jednotkou pro řízení konstantní vzdálenosti hořáku od povrchu materiálu.

Odporové svařování rozvaděčových skříní

Při vhodně navržené konstrukci je možné automatizovat výrobu technologií odporového svařování, kdy se pomocí účelově tvarovaných elektrod robotických kleští spojují vnitřní lemy nebo přeplátované spoje mezi jednotlivými díly.

Svařovací pracoviště sestává z robota o nosnosti 150–200 kg, robotických kleští a otočných polohovadel s upínacími přípravky. Pracoviště zaručuje maximální produktivitu díky zakládání dílů a svařování v překrytém čase.

Svařování stojanových rozvaděčů

Skříně jsou sestavené z horního a dolního panelu, spojených rohovými profily a vyrábí se v široké škále rozměrových variant. Pracoviště vybaveno robotem na pojezdové dráze a dvěma pracovními stanicemi, upínací přípravky jsou přestavitelné na všechny rozměry rozvaděčů.

Díly jsou upevněny do přípravků, montovaných k lícním deskám protilehlých rotačních polohovadel, jejich pohony jsou synchronizovány řídicím systémem robota.

Přivařování zemnících svorníků

Pro přivařování zemnících svorníků je určen CNC svařovací automat MeriMat – sestává z tuhé základové konstrukce s pracovní deskou pro upevnění přípravků. Součástí rámu jsou masivní profily s lineárním vedením a motorickými pohonem mostu. Svařovací hlava s automatickým podáváním svorníků pojíždí po příčníku mostu, svislý zdvih je pneumatický. Z čelní strany je obsluha chráněna posuvným krytem.

CNC řídící systém dovoluje různé způsoby zadávání souřadnic bodů do pracovního programu.

Galerie fotografií

... ... ... ... ...

Mechanizovaná součást? Robot? Integrace?

Kontaktujte nás!